MÜSİAD’ın 2014 yılı ilk İş gezisi…

Posted on Posted inEkonomi

MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Hollanda teşkilatı, 2014 yılında yeni seçilen yönetim kurulu ve üyeleriyle merkezi Utrecht şehrindeki Helal Food BV’nin Hollanda ile Almanya sınırındaki Goch’da bulunan 9 bin metrekarelikHelal Food üretim tesislerine yaptı. MÜSİAD Hollanda Başkanı Ali Bekdur, üyeleri ve aynı zamanda başkan yardımcısı Helal Food sahibi Abdurrahman Akbulut’un titiz çalışmalarını takdirle izlediklerini belirtti ve Avrupa’da helal gıdaya olan rağbetin arttığını dile getirdi.

plaket

Başkan konuşmasının sonunda Akbulut’a bir plaket takdim etti.

Tesekkur

Davete katılan, Utrecht Ulu Camii yönetim kurulu üyeleri Camii’nin yapımında gösterdikleri üstün başarı ve katkılardan dolayı,Akbulut’a Teşekkür belgesi verdi.

Akbulut yaptığı teşekkür konuşmasında: “‘ Günde 80 bin lahmacun üretimi gerçekleştirdiklerini belirtti ve “Aynı zamanda günde 60 ton döner üretim kapasitesi ile faaliyet veriyoruz. Döner ve lahmacunun gelecek kuşaklara daha iyi tanıtılması için döner ve lahmacun okulu açmayı düşünüyoruz” dedi.Misafirleriyle bizzat ilgilenen Akbulut ve davetliler fabrikayı gezerek yetkililerden bilgi aldılar.

 

TMC | Goch

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir