Hollanda’da Türk iş adamları bir araya geldi

Posted on Posted inEkonomi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rotterdam Şubesi’nce düzenlenen etkinlikte Türk iş adamları bir araya geldi.

Rotterdam’daki programda konuşan MÜSİAD Rotterdam Şube Başkanı Mustafa Duyar, iş adamlarını bir araya getirmek amacıyla Türkiye’ye gezi gerçekleştireceklerini belirtti.

Cumhuriyetimizin 94.yıldönümünü kutlayarak konuşmasına başlayan Duyar, MÜSİAD’a üye iş adamlarına yönelik 9-13 Kasım tarihlerinde İstanbul, Karaman, Aksaray ve Nevşehir’i ziyaret edeceklerini vurguladı.

Birlik ve beraberliğin önemine değinen MÜSİAD Hollanda’nın eski başkanlarından Mehmet Akbulut da “MÜSİAD nitelik ve nicelik olarak büyüyor. Hollanda’da tek bir şube varken, son bir yıl içerisinde Amsterdam, Rotterdam, Lahey ve Utrecht olmak üzere, dört şube açıldı. Bu büyük bir fırsattır. Bizler kalıcı değiliz, MÜSİAD hepimize ait.” diye konuştu.

Rotterdam Genç Müsiad Başkanı Elif Cansu Kaba ise Genç Müsiad’a üye olmak isteyenlerin kendisiyle iletişim kurmalarını istedi.

Müsiad Rotterdam yönetim kurulunda muhasip olarak görev yapan Autogarage Jet’in sahibi Yağmur Çiçek’in katkılarıyla ve genel sekreter Halil İleri’nin organizesiyle gerçekleşen toplantı sonrası tüm katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi.

 

TMC | ROTTERDAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir